TAPATES
Alışveriş Sepetim
Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırma!

Tapates Home

TAPATES JUTE TERAS YUVARLAK HALI TAPATES JUTE TERAS YUVARLAK HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES TERAS YUVARLAK HALI Görselde olduğu gibi halılar çok canlı ve kaliteli üretilmiştir.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir İnsan sağlığına duyarlıdır.%100 Y..
₺ 250 ₺ 450
TAPATES RUSTİK CREAM DEKORATİF HALI TAPATES RUSTİK CREAM DEKORATİF HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK CREAM DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan..
₺ 159
TAPATES JUTE NATURAL JÜT KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES JUTE NATURAL JÜT KİLİMGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Yerli..
₺ 275
TAPATES JUTE BLACK NATURAL JÜT KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES JUTE BLACK NATURAL JÜT KİLİMGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100..
₺ 275
TAPATES RUSTİK NAVY YELLOW PATCHWORK HALI TAPATES RUSTİK NAVY YELLOW PATCHWORK HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK NAVY YELLOW PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. ..
₺ 159 ₺ 440
TAPATES MİRA BLUE DEKORATİF HALI TAPATES MİRA BLUE DEKORATİF HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES MİRA BLUE DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan sa..
₺ 159 ₺ 440
TAPATES MİRA MULTY MODERN HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES MİRA MULTY MODERN HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan sağl..
₺ 159 ₺ 440
TAPATES MİRA GREEN MODERN HALI TAPATES MİRA GREEN MODERN HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES MİRA GREEN MODERN HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan sağl..
₺ 159 ₺ 440
TAPATES NAKKAŞ MODERN HALI TAPATES NAKKAŞ MODERN HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES NAKKAŞ MODERN HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan sağlığın..
₺ 159 ₺ 440
 EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİM  EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİMÇok renkli kilim ürün sık dokunarak elde örülmüş daha sonra makinada dikim yapılarak sağlamlaştırılmıştır.Oldukça şık ,otantik ve yumuşacık bir dokusu vardır.Evinizin havasını değiştirecek sağlıklı ve yıllarca kullanılacağınız bir üründür.İç ve dış mekan kullan..
₺ 250 ₺ 550
EL ÖRGÜSÜ CHOTİ HASIR KİLİM EL ÖRGÜSÜ CHOTİ HASIR KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES CHOTİ NATURAL HASIR KİLİMNatural hasır kilim ürün sık dokunarak elde örülmüş daha sonra makinada dikim yapılarak sağlamlaştırılmıştır.Oldukça şık ve otantik bir dokusu vardır.Evinizin havasını değiştirecek sağlıklı ve yıllarca kullanılacağınız bir üründür.İç ve dış mekan kullanımı için uygun..
₺ 200 ₺ 450
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 78 (7 Sayfa)