TAPATES
Alışveriş Sepetim
Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırma!

TERAS BALKON HALISI

TERAS BALKON HALISI

TAPATES JUTE TERAS YUVARLAK HALI TAPATES JUTE TERAS YUVARLAK HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES TERAS YUVARLAK HALI Görselde olduğu gibi halılar çok canlı ve kaliteli üretilmiştir.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir İnsan sağlığına duyarlıdır.%100 Y..
₺ 250 ₺ 450
 EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİM  EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES EL ÖRGÜSÜ RENKLİ YUVARLAK KİLİMÇok renkli kilim ürün sık dokunarak elde örülmüş daha sonra makinada dikim yapılarak sağlamlaştırılmıştır.Oldukça şık ,otantik ve yumuşacık bir dokusu vardır.Evinizin havasını değiştirecek sağlıklı ve yıllarca kullanılacağınız bir üründür.İç ve dış mekan kullan..
₺ 250 ₺ 550
EL ÖRGÜSÜ CHOTİ HASIR KİLİM EL ÖRGÜSÜ CHOTİ HASIR KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES CHOTİ NATURAL HASIR KİLİMNatural hasır kilim ürün sık dokunarak elde örülmüş daha sonra makinada dikim yapılarak sağlamlaştırılmıştır.Oldukça şık ve otantik bir dokusu vardır.Evinizin havasını değiştirecek sağlıklı ve yıllarca kullanılacağınız bir üründür.İç ve dış mekan kullanımı için uygun..
₺ 200 ₺ 450
DOĞAL EL ÖRGÜSÜ YUVARLAK KİLİM DOĞAL EL ÖRGÜSÜ YUVARLAK KİLİM
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
Tapates India Doğal El Örgüsü Yuvarlak KilimKolay temizlenir, dekoratif ve modern bir üründür.Ürün sık dokunarak elde örülmüş daha sonra makinada dikim yapılarak sağlamlaştırılmıştır. 2 cm kalınlığındadır.Yuvarlak parçalar birbirlerine elde dikilerek bir araya getirilmiş, kesinlikle yapıştırıcı..
₺ 250 ₺ 550
TAPATES BLACK WHİTE PATCHWORK HALI
Kargo Bedava
Marka: Tapates Home
TAPATES BLACK WHİTE PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Y..
₺ 159 ₺ 360
TAPATES MARVY WHİTE KLASİK HALI
Kargo Bedava
TAPATES MARVY WHİTE KLASİK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan sağ..
₺ 159 ₺ 360
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)