TAPATES
Alışveriş Sepetim

ÇOCUK ODASI HALISI

    Çocuklarımız her şeyden önemlidir bizim için. Onların yaşam alanlarını güzelleştiren halı ve kilimler rengarenk ve sanat dolu bir bakışın kapısını aralıyor. Bu yüzden çocuk odası halısı yaşam alanlarınızı vazgeçilmez parçalarından biri. Sizde yaşam stilinize farklılık katmak istiyorsanız çocuk odası halıları ile başlayabilirsiniz. Birbirinden şık model ve desenleri bulabileceğiniz bu kategoride, yaşam stilinize daha fazla  canlılık katabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz ürünün ölçünüzü seçip sipariş oluşturmanız. Gerisi bizim işimiz..

Marka: Tapates Home
TAPATES MİRA MULTY MODERN HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Yerli..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK MULTY PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 ..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK NAVY BLUE PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES ARYA BLACK DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Ye..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
CHİNDİ  YELLOWGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Yerli üretimdir...
₺ 159 ₺ 360
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Web sayfamızda mevzuata uygun olarak Çerez kullanılmakta olup, gezinmeye devam ettiğiniz takdirde Çerez Politikamızı ve Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz.