TAPATES
Alışveriş Sepetim

SALON HALISI

Salon Halısı Modelleri

Desenli Doğal Jüt HalıÖzel dukama tekniği kullanılmıştır.Tüy detay kabartmadır.Renk geçişleriyle tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yıkama TalimatıSoğuk ve hassas programda yıkanabilir.Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.Alternatif olarak elde veya halı yıkama firmalarına teslim edi..
₺ 360
Rustik Yıkanabilir Kahve HalıÖzel dukama tekniği kullanılmıştır.Tüy detay kabartmadır.Renk geçişleriyle tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yıkama TalimatıSoğuk ve hassas programda yıkanabilir.Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.Alternatif olarak elde veya halı yıkama firmalarına tes..
₺ 360
Rustik Yıkanabilir Pembe HalıÖzel dukama tekniği kullanılmıştır.Tüy detay kabartmadır.Renk geçişleriyle tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yıkama TalimatıSoğuk ve hassas programda yıkanabilir.Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.Alternatif olarak elde veya halı yıkama firmalarına tes..
₺ 360
Rustik Yıkanabilir Dokuma HalıÖzel dukama tekniği kullanılmıştır.Tüy detay kabartmadır.Renk geçişleriyle tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yıkama TalimatıSoğuk ve hassas programda yıkanabilir.Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.Alternatif olarak elde veya halı yıkama firmalarına te..
₺ 360
Tapates Rustik Brown Modern Halı Tapates Rustik Brown Modern Halı
EN ÇOK SATAN
Tapates Rustik Brown Modern HalıGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Yer..
₺ 180 ₺ 360
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK CREAM DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. İnsan..
₺ 159
Marka: Tapates Home
TAPATES RUSTİK NAVY YELLOW PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. ..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES BLACK WHİTE PATCHWORK HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Y..
₺ 159 ₺ 360
Marka: Tapates Home
TAPATES ALARA CREAM DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Yerli üretimdir.Halı ÖlçüleriStandart ölçülerimiz ürün sayfasında ..
₺ 159 ₺ 360
Marka: Tapates Home
TAPATES ARYA WHİTE DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Toz yapmaz ve kolay temizlenir. %100 Ye..
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES ARYA RED DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar çok canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Lekelere karşı dirençli ve uzun ömürlüdür...
₺ 159 ₺ 440
Marka: Tapates Home
TAPATES ARYA LACİVERT DEKORATİF HALIGörselde olduğu gibi halılar çok canlı ve kaliteli üretilmiştir.Ürünümüz %60 pamuk dokumadır.Halıyı 30 derecede makinede sıkmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Dökülme ve kırılma yapmayan malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.Lekelere karşı dirençli ve uzun ömürl..
₺ 159 ₺ 440
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Web sayfamızda mevzuata uygun olarak Çerez kullanılmakta olup, gezinmeye devam ettiğiniz takdirde Çerez Politikamızı ve Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz.